sk big  en big

Ubytovanie v Bojniciach

Špeciálna ponuka

Novinka!!!

...Užite si leto v Bojniciach v pohodlí klimatizovaných apartmánov a štúdií už od 55,- €...

Kontakt

Vendelín Apartmány 
Janka Kráľa 1A
972 01 Bojnice
Slovensko

Mobil: +421 915 695 132
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: 
+48° 46' 51,4" +18° 35' 8,2"

 wifi

Ubytovanie Bojnice

     Novopostavené plne klimatizované ubytovanie neďaleko centra Bojníc, v pešej vzdialenosti od Bojnického zámku, otvorilo pre vás svoje brány v  apríli 2013. Ubytovanie Vendelín Bojnice je spojením premyslenej architektúry, komfortného vybavenia a príjemných služieb. Určené pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty ponúka rodinnú atmosféru a pohodu. Pokiaľ plánujete navštíviť Bojnice s rodinou alebo vás tu čakajú pracovné povinnosti, ubytovanie Vendelín Bojnice má vždy čo ponúknuť.

     Prakticky vybavené dvojlôžkové izby a dvoj až trojlôžkové apartmány s možnosťou prístelky okrem štandardnej výbavy poskytujú aj kompletne vybavený kuchynský kútik s možnosťou prípravy jednoduchých jedál a pračku pre dlhodobé pobyty. Preneste si kúsok svojho domova do Bojníc a staňte sa na chvíľu ich obyvateľom! Ubytovanie Vendelín Bojnice je vhodné aj ako prázdninový byt pre ľudí, ktorí radi sami objavujú nové prostredie.

     Okrem komfortného ubytovania vám ponúkame aj doplnkové služby, ktoré vám váš pobyt v Bojniciach spríjemnia a tipy, kam na výlet, ktoré ho ozvláštnia. Cieľom ubytovania Vendelín Bojnice je poskytnúť vám kvalitné služby, aby ste sa v Bojniciach cítili dobre nielen raz, ale mali dôvod vrátiť sa znova.

Ubytovanie Vendelín Bojnice je kľúčom k vášmu súkromiu v centre Bojníc!

Dovidenia v Bojniciach.